پلاگین وردپرس

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

نظرات مشتریان برای هر نوع کسب و کاری از فروش محصولات تا ارائه خدمات لازم و ضروری است. نمایش نظرات مشتریان به بازدیدکنندگان جدید کمک می‌کند تا به برند شما اعتماد کنند و به این ترتیب نرخ تبدیل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. در این مقاله بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin را به شما معرفی می‌‌کنیم.

برخی از افزونه های معرفی شده بخصوص افزونه های پرمیوم، نظرات کاربران را به صورت خودکار از شبکه های اجتماعی یا از طریق فرم در سایت شما جمع آوری می‌کنند. این فرآیند باعث صرفه جویی در وقت و بهبود کارایی گردش کار شده و می‌تواند تمرکز شما را روی سایر زمینه های کسب و کارتان بالاتر ببرد.

بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان در وردپرس

Testimonial Rotator (بهترین افزونه های رایگان نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Testimonial Rotator یک افزونه ساده برای نمایش نظرات مشتریان در وب سایت وردپرس شما است. هنگامی که افزونه را نصب کردید، می‌توانید به هر تعداد که بخواهید نظرات درست کنید و آنها را به چرخان ها اختصاص دهید. هر دو نوع پست سفارشی دارای تمام زمینه های لازم برای افزودن نظرات شما و اختصاص دادن آنها به یک چرخاننده خاص هستند.

شما می‌توانید توصیفات را با ابزارک یا با کد کوتاه در هر نوشته یا برگه نمایش دهید. همچنین می‌توانید الگوهای نظرات سفارشی ایجاد کنید.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • نظرات مشتریان را با استفاده از زمینه های سفارشی و رتبه بندی ستاره تنظیم کنید.
 • توصیفات را به حالت چرخان تبدیل کنید.
 • برای فعال کردن ارسال نظرات از سوی کاربران، افزونه Gravity Forms را ادغام کنید
 • مدیر می تواند ارسال نظرات را برای نقش های خاص کاربر فعال کند

افزونه Testimonials Rotator کاملاً رایگان است.

Testimonials Showcase (افزونه نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Testimonials Showcase نام یک افزونه نمایش نطرات مشتریان می‌باشد که با استفاده از آن، امکان ثبت و نمایش نظرات را به مشتریان خود می‌دهید. مشتریان و حامیان شما با ارسال نظرات مثبت خود می‌توانند توجه کاربران جدید را جلب کرده تا آن ها نیز به لیست مشتریان شرکت و سایت شما اضافه شوند. در ادامه به امکانات افزونه وردپرسی Testimonials Showcase اشاره خواهیم کرد.

برخی امکانات افزونه نمایش نظرات مشتریان Testimonials Showcase :

 • حالات مختلف نمایش نظرات و جعبه ها
 • گزینه های تنظیم قالب نمایشی
 • نمایش لیست نقل قول ها
 • تنظیمات نمایش سفارشی
 • باکس های کاملا واکنشگرا
 • دارای سیستم چندزبانه
 • نظرات پیشفرض
 • و…

Toolset Testimonials

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Toolset Testimonial به شما امکان می‌دهد کنترل کاملی بر ظاهر افزونه خود داشته باشید. با افزونه Toolset می‌توانید بدون نیاز به نوشتن کدهای PHP، توصیفات را سریع و آسان بسازید.

به شما امکان می‌دهد نظرات را به روش های مختلف مانند ویجت ها، صفحات کامل، اسلایدر، شبکه و غیره نمایش دهید. این افزونه با ادغام با WPML پشتیبانی چند زبانه را ارائه می‌دهد.

Easy Testimonials (نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Easy Testimonials یکی از بهترین افزونه های نظرات کاربران وردپرس است که همانطور که از نام آن مشخص است، استفاده از آن آسان است. این افزونه به شما امکان می‌دهد نظرات مشتریان را به نوشته ها و برگه ها و همچنین نوار کناری سایت خود اضافه کنید. همچنین با ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس سازگار است و بلوک خاص خود را دارد.

شما می‌توانید نظرات کاربران را در قالب لیست یا قالب اسلایدر نمایش دهید. از نظر سفارشی سازی، این افزونه با 25 قالب از پیش آماده برای نظرات شما ارائه می‌شود. ویژگی جالب دیگر آن این است که شما می‌توانید نظرات را به صفحه خاصی از سایت خود لینک دهید. افزونه Easy Testimonials از تصاویر نیز پشتیبانی می‌کند بنابراین می‌توانید عکس نویسنده را در کنار توضیحات او اضافه کنید.

نسخه اصلی افزونه رایگان است و همچنین یک نسخه پولی با گزینه های سفارشی سازی بیشتر وجود دارد. افزونه پرمیوم امکان ارسال نظر از فرانت اند سایت را می‌دهد و هرگونه نظر جدید را به شما اطلاع می‌دهد. همچنین یک گردونه برای نمایش، افکت های انتقال، محافظت در برابر اسپم و گزینه های فونت ارائه می‌کند و امکان درون ریزی و برون بری نظرات در قالب CSV وجود دارد.

Testimonial Widgets

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Testimonials Widget یکی از بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان ورپرس برای نمایش نظرات از طریق کد کوتاه، توابع قالب یا ابزارک ها با انتخاب دسته و برچسب است. همچنین می‌توانید نظرات را به صورت تصادفی یا با ترتیب خاص نمایش دهید.

این افزونه از گردونه، اسلاید، انتقال با محو شدن، نمایش اسلایدهای پاسخگو و گزینه فیلتر کردن بر اساس دسته، برچسب یا شناسه نوشته پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای یک استایل دهی ساده و مینیمال است که می‌تواند با هر قالبی استفاده شود. افزونه Testimonials Widget به شما کمک می‌کند نه تنها متن، بلکه تصاویر و ویدیو را نیز در نظرات بگنجانید.

با این حال، اگر می‌خواهید استایل دهی بیشتری داشته باشید، ممکن است لازم باشد کمی CSS بدانید. نسخه پرمیوم ویژگی های بیشتری مانند کد کوتاه Pro، کش، خلاصه نظرات، فید RSS، لینک های خواندن بیشتر و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • نمایش نظرات مشتریان با استفاده از ابزارک و کد کوتاه
 • وارد کردن کد کوتاه افزونه های دیگر به عنوان بخشی از گردونه
 • سفارشی سازی نظرات با استفاده از CSS
 • تنظیم دسته ها و برچسب های سفارشی برای نظرات

نسخه رایگان افزونه Testimonials Widget از تمام ویژگی های ذکر شده پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید نسخه Pro که از افکت های پیشرفته اسلایدر پشتیبانی می‌کند را خریداری کنید.

Strong Testimonials (بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Strong Testimonials در مقایسه با سایر افزونه های نمایش نظرات مشتریان موجود در این لیست یک افزونه نسبتاً جوان است اما ویژگی های عالی بسیار زیادی دارد. این افزونه امکان نمایش نظرات کاربران در چندین طرح مختلف را می دهد. شما می‌توانید رنگ پس زمینه و رنگ فونت را سفارشی کنید و طرح بندی های آن را ببه صورت نسخه تیره یا روشن انتخاب کنید.

برخی ویژگی های این افزونه عبارت است از:

 • ایجاد و انتشار فرم های ارسالی نظرات سفارشی
 • انتشار نظرات یا اسلایدرهای تکی
 • ایجاد استایل های سفارشی برای نظرات
 • استفاده از کد کوتاه یا ابزارک برای اضافه کردن نظرات مشتریان

نسخه اصلی افزونه در مخزن رسمی وردپرس به صورت رایگان موجود است. در صورت نیاز به ویژگی های بیشتر می توانید نسخه حرفه ای این افزونه را خریداری کنید. نسخه حرفه ای دارای ویژگی های اضافی مانند امکان نمایش نظرات کاربران از وب سایت های دیگر مانند فیس بوک ، Google My Business، Yelp ، Zomato و WooCommerce ، محافظت در برابر اسپم، چندین فرم ارسال نظر و غیره است.

WP Testimonials with rotator widget

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

WP Testimonials with rotator widget یکی دیگر از بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان وردپرس است. این افزونه از مخزن رسمی قابل دانلود است و برای شروع گزینه های ساده ای دارد.

افزونه WP Testimonials with rotator widget می تواند نظرات را در یک نمایش شبکه ای، اسلایدر یا به صورت لیست نمایش دهد و از کد کوتاه استفاده می‌کند. این بدان معنی است که شما می‌‌توانید نظرات را به هر نوشته یا برگه در سایت خود اضافه کنید. این افزونه چندین طرح بندی مختلف دارد و با ابزارک کد کوتاه گوتنبرگ کار می کند.

نسخه اصلی افزونه رایگان است. اگر گزینه های سفارشی سازی بیشتر و طرح های اضافی می‌خواهید، می‌توانید نسخه پولی افزونه را خریداری کنید.

Testimonial Builder

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Testimonial Builder نسبت به سایر افزونه هایی که تاکنون دیده ایم روند سرراست تری را ارائه می‌دهد. نکته اصلی این افزونه تمپلیت های آن است که به شما کمک می‌کند تا طرح های نظرات خود را داشته باشید. افزونه Testimonial Builder دو گزینه رایگان ارائه می‌کند که شما می‌توانید هر المان موجود در آنها را سفارشی سازی کنید.

شما می‌توانید چندین نظر را به عنوان بخشی از یک المان واحد تنظیم کنید، سپس با استفاده از کد کوتاهی که افزونه ایجاد می‌کند آنها را با هم منتشر کنید. به علاوه، این افزونه از کد CSS سفارشی برای هر نظر پشتیبانی می‌کند.

برخی از ویژگی های افزونه Testimonial Builder عبارت است از:

 • تنظیم نظرات با استفاده از تمپلیت های از قبل ساخته شده
 • انتشار نظرات به صورت جداگانه یا گروهی
 • تنظیم CSS سفارشی برای هر نظر
 • اضافه کردن نظرات با استفاده از کد کوتاه به محتوا

نسخه رایگان Testimonial Builder فقط شامل دو تمپلیت است. اما با داشتن نسخه حرفه ای می‌توانید به 150 تمپلیت دسترسی پیدا کنید که افزایش چشمگیری است.

Testimonial Basics

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Testimonial Basics یک راه حل کامل برای مدیریت وب سایت وردپرس شما است. این افزونه شامل چندین استایل نمایش، ابزارک نوار کناری و فرم بازخورد برای جمع آوری نظرات کاربر است.

نظرات ارسالی توسط کاربر از گراواتار برای فچ کردن تصویر مشتری استفاده می‌کند. با این حال می‌توانید عکس ها را مستقیماً از پیشخوان وردپرس به طور دستی بارگذاری کنید.

BNE Testimonials

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

BNE Testimonials یکی دیگر از بهترین افزونه های رایگان نمایش نظرات مشتریان وردپرس است که برای نمایش نظرات و بررسی ها طراحی شده است. این افزونه می‌تواند به صورت ابزارک استفاده شود یا از طریق کد کوتاه به هر نوشته یا برگه اضافه شود.

هر نظر می‌تواند عنوان، تصویر، برچسب، URL  وب سایت داشته باشد. همچنین می‌توانید نظرات را در دسته های مختلف گروه بندی کنید. افزونه BNE Testimonial با هر قالبی کار می‌کند زیرا استایل های قالب را به ارث می‌برد.

این افزونه هم به صورت رایگان و هم پرمیوم عرضه شده است.

Testimonials Slider (بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

افزونه Testimonials Slider ابزاری ساده برای نمایش توصیفات مشتریان شما در وب سایت وردپرس شما به زنده ترین و جذاب ترین روش است. برای تهیه یک گواهی معتبر با نام نویسنده، عکس، آرم شرکت و حتی یک URL به وب سایت مشتری می توانید از هر نوع بازخورد استفاده کنید. اعتبار محصول خود را با نشان دادن تجربه کاربر از مشتری خود افزایش دهید و اعتبار خود را با توصیفات واقعی و صمیمانه تقویت کنید.

Testimonial Slider (بهترین افزونه های نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

افزونه Testimonial Slider به شما امکان می‌دهد نظرات، بررسی ها و نقل قول ها را به صورت اسلایدر در وب سایت خود نمایش دهید. این افزونه از کد کوتاه برای نمایش نظرات استفاده می‌کند بنابراین می‌توانید آنها را به راحتی به هر نوشته، برگه یا ابزارکی که کد کوتاه را می‌پذیرد اضافه کنید.

شما می‌توانید ظاهر اسلایدر را سفارشی سازی کنید، رتبه بندی ستاره اضافه کنید و نام و همچنین تصویر مشتری خود را وارد کنید. نظرات می‌توانند طوری تنظیم شوند که در یک حلقه بی پایان نمایش داده شوند.

اگر به گزینه های سفارشی سازی و طرح های اسلایدر بیشتر نیاز دارید، می‌توانید به نسخه پولی افزونه ارتقا دهید.

Jetpack

افزونه نمایش آخرین نوشته ها و مطالب در وردپرس

اگر از قبل افزونه Jetpack را در وب سایت وردپرس خود نصب کرده اید، می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به نصب افزونه اضافی، نظرات مشتریان را به سایت خود اضافه کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که ماژول  Testimonials را فعال کنید. سپس می‌توانید نام و نظر مشتری را اضافه کرده و عکس مشتری را به عنوان تصویر شاخص اضافه کنید.

اگرچه Jetpack برنامه های رایگان و پولی دارد، اما استفاده از ماژول Testimonials رایگان است.

WP Customer Reviews

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

افزونه WP Customer Reviews در واقع بیشتر از اینکه یک افزونه بررسی محصول باشد، یک افزونه نظرات مشتریان است. با فعال کردن این افزونه در سایت خود می‌توانید یک صفحه کامل برای دریافت نظرات مشتریان درباره هر محصول تنظیم کنید. نظرات بلافاصله منتشر نمی‌شوند، بلکه گزینه ای برای بررسی نظر وجود دارد.

خوانندگان می توانند در یک فرمت دوستانه نظرات را مشاهده کنند، در حالی که موتورهای جستجو می توانند آنها را در فرمت Schema.org مشاهده کنند. کد کوتاه به شما کمک می‌کند تا بررسی ها و فرم های بررسی را در هر صفحه یا ابزارک نمایش دهید.

افزونه WP Customer Reviews با اقدامات مختلف، اسپم را کاهش می‌دهد و شامل یک استایل شیت خارجی است، بنابراین می‌توانید صفحه نمایش را متناسب با قالب خود تغییر دهید. مدیران سایت می‌توانند بررسی ها را براساس محتوا و تاریخ ویرایش کنند. مدیر می‌تواند به بررسی ها پاسخ دهد و پاسخ را در زیر هر بررسی نمایش دهد.

Thrive Ovation (بهترین افزونه های پرمیوم نمایش نظرات مشتریان در وردپرس)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

Thrive Ovation یک افزونه پرمیوم است که به شما کمک می‌کند نظرات کاربران را از فرانت اند سایت خود جمع آوری کنید و پس از طی مراحل تأیید، آنها را در سایت خود نمایش دهید. این افزونه شامل فرم هایی است که ارسال نظر را برای خوانندگان آسان می‌کند. پس از دریافت نظر، می‌توانید جزئیات مربوط به نویسنده را اضافه کرده و با استفاده از کد کوتاه، آن را در هرجایی از سایت خود نمایش دهید. برای اینکه یک نظر به طور خودکار از شبکه های اجتماعی دریافت شود، کافی است URL مربوط به Facebook یا Twitter را اضافه کنید.

شما می‌توانید نظرات را بر اساس موضوع یا محصول برچسب گذاری کنید. هر نظر می‌تواند وضعیت های مختلفی مانند انتظار برای بررسی، تأیید یا رد داشته باشد. چندین تمپلیت برای نمایش در دسترس است که در صورت تمایل می‌توانید آنها را بیشتر شخصی سازی کنید. شما می‌توانید این افزونه را طوری تنظیم کنید تا نظرات را از یک برچسب خاص بگیرید به طوری که نظرات همیشه تازه باشند.

Testimonial Carousel المان در المنتور (نمایش نظرات مشتریان)

افزونه های نظرات مشتریان در وردپرس Testimonial plugin

در  المان Testimonial Carousel از افزونه المنتور  می‌توانید نظرات مشتریان خود یا مشخصات اعضای تیم استارت آپ خود را در سایت به زیبا ترین شکل ممکن وارد کنید. 

جمع بندی

با توجه به اینکه اکثر افزونه های معرفی شده در این مقاله دارای نسخه رایگان هستند، می‌توانید به راحتی آنها را امتحان کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر دوست دارید. پس از یافتن افزونه ای که دوست دارید، تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که تمام نظرات را اضافه کنید و در سایت خود نمایش دهید.

امیدواریم این آموزش مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد.

 

الان وقتشه!

جهت مشاوره و ساخت طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت و تولید محتوا تماس بگیر

نویسنده

مدیر سایت

حمیده عابدی کارشناس کامپیوتر رشته نرم افزار هستم و مشغول کار در در زمینه طراحی سایت با وردپرس و آشنا به سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی HTML, CSS هستم.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *