پلاگین وردپرس

Lazy Load بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

اگر در صفحات سایت وردپرس خود تعداد زیادی تصویر دارد، احتمال اینکه دیر بارگذاری شوند و زمان لود صفحه بالا رود، بسیار زیاد است. این امر نه تنها تجربه کاربری بدی ایجاد کرده و کاربران به سرعت سایت شما را ترک می‌کنند بلکه برای سئو سایت وردپرس شما هم امتیاز منفی محسوب می‌شود. مطالعات نشان می‌دهد که اگر زمان بارگذاری سایت بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 40% افراد سایت شما را ترک می‌کنند. خوشبختانه برای رفع این مشکل راه های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین راه ها استفاده از تکنیک Lazy Load یا بارگذاری تنبل تصاویر و ویدئوها است. در این مقاله بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس را معرفی می‌کنیم. همچنین در مورد اینکه چرا استفاده از ویژگی Lazy Load برای وب سایت دارای اهمیت است و استفاده از آن چه فایده هایی دارد توضیح می‌دهیم.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بارگذاری تنبل بومی با وردپرس 5.5 عرضه شده است که در همین مقاله در مورد این ویژگی، نحوه غیرفعال کردن آن و آیا استفاده از افزونه بهتر است یا بارگذاری تنبل پیش فرض وردپرس توضیح می‌دهیم.

بارگذاری تنبل یا Lazyload چیست؟

در این روش تا زمانی که کاربر اقدام به بازدید از سایر بخش‌های یک سایت یا اپلیکیشن نکرده باشد، آن بخش برای کاربران بارگذاری نمی‌شود تا زمانی که کاربر بخواهد از آنها بازدید کند.

این روش سبب می‌شود تا بخش‌های مختلف یک صفحه به صورت بخش بخش بارگذاری شوند و سرعت بارگذاری سایت را افزایش می‌دهد. همچنین باتوجه به اینکه بخش‌های اضافی و مشاهده نشده هنوز بارگذاری نشده‌اند، ترافیک کمتری را از کاربران دریافت می‌کند.

حالت eager loading چیست؟

این روش کاملا برعکس روش بارگذاری تنبل می‌باشد. eager loading یا بارگذاری حریصانه است که در میان اصطلاحات وب زیاد دیده می‌شود. در این حالت بدون آنکه کاربر به بخش‌های دیگر وب‌سایت یا اپلیکیشن نیاز داشته باشد، تمامی بخش‌ها بارگذاری می‌شوند و در صورت بازدید کاربر از آن دیگر نیازی به بارگذاری مجدد نیست!

در این روش حتی اگر کاربر نیازی به بخش‌های دیگر هم نداشته باشد، باز هم سیستم اقدام به بارگذاری آن قسمت‌ها برای کاربر می‌کند که سرعت بارگذاری یک صفحه از سایت یا اپلیکیشن را کاهش می‌شود و ترافیک کاربر را دریافت می‌کند.

تأثیر بارگذاری تنبل بر سئو

ازآنجاکه منابع نسبت به محتوای جایگزین در حالت پیش‌فرض قرار می‌گیرد، خزنده یک موتور جستجو ممکن است آن را بد تفسیر کند یا به‌صورت کامل منابع را نادیده بگیرد. بارگذاری تنبل یک عنصر کامل از یک صفحه وب مانند پست وبلاگی می‌تواند به‌صرف نظر کردن موتورهای جستجو از خزیدن منجر شود.

این کار درنهایت به کاهش تعداد نتایج موتورهای جستجو می‌انجامد؛ چراکه تعداد محتوای کمتری ایندکس می‌شود.

یکی از ترفندهای غلبه بر این مشکل، تهیه لینک برای محتواهایی است که lazy loading دارند. وقتی موتور جستجو یک وب‌سایت را ایندکس می‌کند، این موتور جستجو لینک‌ها را دنبال کرده و محتواهای پیداشده را ایندکس می‌کند.

این روش اساساً یک وب‌سایت با بارگذاری تنبل را به یک وب‌سایت سنتی تبدیل می‌کند، اما با این‌حال کاربران همچنان می‌توانند محتوا را به‌صورت پویا بارگذاری کنند.

مزیت های بارگذاری تنبل یا Lazyload

  1. بازگذاری تنبل یا Lazy loading باعث ایجاد تعادل میان بهینه‌سازی تحویل محتوا و ساده‌سازی تجربه نهایی کاربری می‌شود.
  2. ازآنجاکه در این رویکرد تنها بخشی از صفحه در صورت نیاز کاربر دانلود می‌شود، درنتیجه کاربر می‌تواند سریع‌تر با محتوا ارتباط برقرار کند.
  3. هزینه‌ای که کسب‌وکارها برای منابع خود می‌پردازند کاهش می‌یابد؛ چراکه محتوا تنها در صورت درخواست کاربر بارگذاری می‌شود.

Lazy Load بومی وردپرس 5.5 یا افزونه؟ کدامیک بهتر است؟

ویژگی بارگذاری تنبل با عرضه وردپرس 5.5 به هسته وردپرس اضافه شده است؛ یعنی اگر شما از وردپرس 5.5 به بعد استفاده می‌کنید، تصاویر شما به صورت پیش فرض بارگذاری تنبل می‌شوند.

این کار با اضافه کردن اتربیوت lazy به تصاویر و تنظیم کردن مقدار loading برای آن که سپس توسط مرورگر در خروجی پردازش می‌شود، کار می‌کند. اما Lazy loading هنوز یک ویژگی نسبتاً جدید برای وردپرس محسوب می‌شود.

اگر یک افزونه بارگذاری تنبل دارید که برای شما خوب عمل می‌کند یا فازهایی را طی می‌کنید که نمی‌خواهید بارگذاری تنبل را فعال کنید، به راحتی می‌توانید ویژگی Lazy Load را غیرفعال کنید.

برخی از افزونه ها این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهند؛ اما اگر می‌خواهید آن را به صورت دستی انجام دهید، به فایل functions.php خود بروید و کد زیر را اضافه کنید:

add_filter ('wp_lazy_loading_enabled'، '__return_false')؛

این ویژگی بارگذاری تنبل وردپرس را غیرفعال می‌کند؛ به این معنی که بدون خطر تداخل قادر به استفاده از افزونه مورد نظر خود هستید.

اگر با دست کاری کدها راحت نیستید و نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید از افزونه Disable Lazy Load استفاده کنید.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا اکنون که وردپرس بارگیری تنبل بومی را ارائه می‌دهد، آیا از افزونه استفاده کنید یا خیر؟

به دلایل زیر استفاده از افزونه همچنان یک گزینه عالی است:

  • دسترسی به یک رابط کاربری: یک افزونه بارگذاری تنبل خوب مانند Smush یک رابط کاربری با گزینه هایی برای تغییر تنظیمات خاص و همچنین قابلیت روشن و خاموش کردن بارگذاری تنبل را تنها با یک کلیک ارائه می‌دهد.
  • شما می‌توانید تنظیمات مختلفی مانند نوع تصاویری که می خواهید بارگذاری تنبل برای آنها فعال شود، بارگذاری تنبل برای چه صفحاتی اعمال شود و بسیاری موارد دیگر را مشخص کنید. اگر می‌خواهید تنظیماتی مانند موارد ذکر شده را بدون افزونه اعمال کنید، باید تغییراتی در کدهای سایت ایجاد کرده و این استثناها را به صورت دستی اضافه کنید.
  • سازگاری مرورگر: نکته مثبت دیگر این است که اکثر افزونه ها در همه مرورگرها کار می‌کنند. Safari یکی از اصلی‌ترین مرورگرهایی است که از اتربیوت loading پشتیبانی نمی‌کند. هنگام استفاده از یک افزونه نگرانی بابت این موضوع ندارید.
  • بهینه سازی اضافی: اکثر افزونه ها ویژگی های دیگری غیر از بارگذاری تنبل ارائه می‌دهند. نصب یک افزونه بهینه سازی تصویرکه ویژگی بارگذاری تنبل هم دارد، یکی از بهترین تصمیماتی است که می‌گیرید. افزونه هایی مانند Smush می‌توانند به شما کمک کنند تا توصیه های GoogleSpeed ​مربوط به تصاویر ​​را انجام داده و به سایت خود سرعت بیشتری ببخشید.

در این مقاله لیستی از بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس را معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم سایت خود را سریع تر کنید و رتبه بالاتری در رنکینگ گوگل داشته باشید.

معرفی بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس

Smush Image Optimization (بهترین افزونه های رایگان Lazy Load وردپرس)

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Loadبهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه Smush یکی از محبوب‌ترین و بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس All-in-one است. زیرا هرچیزی که برای بارگذاری سریع تر تصاویر در سایت نیاز دارید در این افزونه قرار دارد. هر دو نسخه رایگان و پرمیوم افزونه Smush Image Optimization دارای ویژگی Lazy Load تصاویر هستند.

فعال سازی Lazy Loading در افزونه Smush بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به بخش Lazy Load در Smush مراجعه کرده و روی دکمه Activate کلیک کنید.

Lazy Load by WP Rocket

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه WP Rocket Lazy Load یک افزونه رایگان مخزن وردپرس و از جمله بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس است. این افزونه تصاویر را تنها زمانی که روی صفحه نمایش کاربر نشان داده شوند بارگذاری می‌کند. در نتیجه باعث کاهش مکانیسم درخواست های HTTP و بهبود زمان بارگذاری سایت می شود.

افزونه Lazy Load by WP Rocket روی تصاویر نوشته ها، تصاویر بند انگشتی، تصاویر متن ابزارک، آواتارها، iframe ها و smiley ها کار می‌کند. همچنین به شما اجازه می‌دهد iframe های یوتیوب را با یک تصویر بندانگشتی پیش نمایش جایگزین کنید به طوریکه زمان بارگذاری وب سایت به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند.

افزونه WP Rocket Lazy Load افزونه ای است که توسط تیم WP Rocket مختص بارگذاری تنبل تصاویر طراحی شده است و به صورت رایگان در مخزن وردپرس در اختیار کاربران قرار گرفته است. با این حال افزونه WP Rocket که یک افزونه پرمیوم و از بهترین افزونه های کش وردپرس است، ویژگی بارگذاری تنبل تصاویر را نیز ارائه می‌دهد و با نصب و فعال سازی این افزونه درون سایت خود دیگر نیازی به استفاده از افزونه های بارگذاری تنبل تصاویر در سایت وردپرسی خود نخواهید داشت.

این افزونه رایگان بر روی تصاویر بند انگشتی، محتوای نوشته ها، تصاویر نمایه، و تصاویر آی‌فریم کار می‌کند. همچنین افزونه Lazy Load by WP Rocket  بسیار سبک است که روی عملکرد و سرعت سایت تاثیر منفی نمی گذارد.

افزونه a3 Lazy Load

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه a3 Lazy Load یکی دیگر از بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس است که تصاویر، iframe ها، ویدئوها و دیگر المان های سایت را Lazy Load می‌کند. این افزونه تنظیمات زیادی دارد به طوریکه می‌توانید نحوه لود شدن تمام المان های سایت را سفارشی سازی کنید. به این صورت که می توانید بین تصاویر نوشته ها، برگه ها و حتی اعمال Lazy Loading روی کامنت ها و آواتارها انتخاب کنید.

افزونه a3 Lazy Load برای وب سایت هایی که محتوای بسیار سنگینی دارند مناسب است و مرتباً توسط توسعه دهندگانش بروزرسانی شده و مشکلات آن برطرف می‌شود. این افزونه برای پشتیبانی وسیع موبایل و برای وب سایت هایی طراحی شده است که صدها و هزاران تصویر در یک صفحه دارند.

افزونه a3 Lazy Load با تمام افزونه های محبوب وردپرس مانند افزونه WooCommerce و افزونه Advanced Custom Fields و با انواع CDN (شبکه تحویل محتوا) ها سازگار است.

افزونه Autoptimize

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه Autoptimize یکی از جالب‌ترین و بهترین افزونه های وردپرس است که اجازه می‌دهد تمام فایل های CSS و JS را فشرده و ترکیب کرده و آنها را با ترتیب مناسبی لود کنید. به این صورت که استایل ها به هدر و اسکریپت ها به فوتر بروند. همچنین این افزونه به فشرده کردن کدهای HTML و کش کردن فایل ها کمک می‌کند.

مزایای استفاده از افزونه Autoptimize به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  • کاهش تعداد درخواست هایی که به سمت سرور ارسال می شود. زیرا فایل ها به یکدیگر متصل شده (concatenation) و تعداد آنها کمتر می‌شود.
  • کاهش اندازه صفحه و اندازه فایل های وب سایت زیرا این افزونه فایل ها را فشرده (minify) می‌کند.
  • کاهش زمان بارگذاری اولیه وب سایت زیرا پردازش فایل های JS به تعویق می‌افتد (فایل های JS به فوتر منتقل شده‌اند).

افزونه Lazy Load for Videos

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

تمام افزونه های Lazy Load برای ویدئوها طراحی نشده‌اند و این یکی از عیب‌های بزرگ این افزونه ها است زیرا ویدئوها تأثیر زیادی در بزرگ شدن اندازه صفحه و کند شدن بارگذاری آن دارند.

افزونه Lazy Load for Videos یکی از بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس برای وب سایت هایی است که ویدئوهای جاسازی شده زیادی در صفحات خود دارند. این افزونه ویدئوهای جاسازی شده شما را با یک تصویر قابل کلیک کردن جایگزین می‌کند.

این افزونه ویدئوهای جاسازی شده را بررسی کرده و تمام فایل های خارجی را با یک تصویر ایستا و یک دکمه پلی جایگزین می‌کند. ویدئوها تنها در صورتی بارگذاری می‌شوند که کاربر بر روی آنها کلیک کند و تنها با قابل رؤیت شدن آنها دانلود نمی‌شوند. این کار تأثیر قابل ملاحظه ای در سرعت بارگذاری صفحه دارد. مخصوصاً اگر تعداد ویدئوهای جاسازی شده در صفحه زیاد باشد.

WordPress Infinite Scroll – Ajax Load More

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه Ajax Load More بیشتر برای تأخیر در بارگذاری صفحات بلند وب که با اسکرول کردن به سمت پایین مشاهده می شوند، مناسب است. از این افزونه برای Lazy Load کردن نوشته ها، انواع پست های سفارشی، پست های تکی، نوشته ها و کامنت ها هم استفاده می شود و از بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس است.

همچنین می توانید از سازنده شورت کد برای تنظیم کوئری های سفارشی وردپرس استفاده کنید. شورت کد ساخته شده را می‌توانید به صفحات مورد نظر خود از طریق ویرایشگر محتوا اضافه کنید یا مستقیماً آن را در فایل های قالب قرار دهید.

افزونه Ajax Load More با افزونه WooCommerce و همچنین افزونه Easy Digital Downloads به خوبی کار می‌کند. بنابراین برای صفحات طولانی ارائه محصولات مناسب است.

یک افزونه دیگر که می‌توانید برای اسکرول کردن بی پایان محصولات ووکامرس از آن استفاده کنید افزونه YITH Infinite Scrolling است.

افزونه Speed Up – Lazy Load

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

همانطور که از نام آن پیداست، این افزونه از طریق لود تنبل تصاویر و فریم ها، سرعت سایت شما را افزایش می‌دهد. از نظر راه اندازی و نصب بسیار سریع و ساده است. به هیچ وجه به کانفیگ نیازی نیست و افزونه پس از فعال سازی کار خود را انجام می‌دهد. Speed Up برای کاربرانی که می‌خواهند لود تنبل را روی همه تصاویر و فریم ها اعمال کنند، انتخاب رایگان و قدرتمندی است.
در واقع افزونه Lazy Load ، از بارگیری تصاویر و فریم هایی که روی صفحه نمایش داده نمی‌شوند جلوگیری می‌کند ( تصاویری که هنوز در معرض دید بازدید کننده قرار نگرفته اند ) تا زمانی که کاربر اسکرول کرده و به آن ها برسد. این موضوع باعث بالاتر رفتن سرعت بارگذاری و لود صفحه می‌شود و پهنای باند را ذخیره می‌کند. به هیچگونه تنضیماتی نیاز ندارد!

شما فقط باید آن را نصب کنید تا خود پلاگین همه اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین حجم بسیار پایین و سبکی در حد 5 کیلوبایت دارد.

افزونه BJ Lazy Load

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه BJ Lazy Load این امکان را فراهم می‌کند تا این امکان صرفا بر روی تصاویری که شما انتخاب می‌کنید اعم از تصاویر مطالب و تصاویر شاخص، تصاویر مربوط به گراواتار و مواردی از این دست اعمال شود.

jQuery Image Lazy Load WP

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

همان طور که از نام این افزونه پیداست، این افزونه با اضافه کردن jQuery، این قابلیت را برای تصاویر موجود در سایت فعال می‌کند.

استفاده از این افزونه آسان بوده و تنها کافی است آن را نصب کنید بعد از آن تمام تصاویر موجود در سایت تنها زمانی نمایش داده خواهند شد که در معرض دید کاربران قرار بگیرند.

این افزونه هیچ تنظیم خاصی ندارد و همان طور که نویسنده گفته است، این افزونه یک راه حل سریع برای حل مشکل است.

افزونه Optimole و فشرده سازی تصاویر در وردپرس

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

افزونه رایگان Optimole یکی از قویترین افزونه ها است که تمام بهینه سازی های تصویر را به صورت خودکار (بدون jQuery) انجام می‌دهد. یکی از ویژگی‌های بسیار کاربردی این افزونه ارائه تصویرها با حجم کمتر برای کاربرانی است که سرعت اینترنت آنها کند است.

افزونه اپتیمول بر خود واجب کرده هر گرافیک را که به سایت وردپرسی وارد می‌کنید با یهینه‌ سازی باعث شود تا حجم کمتری را به خود اختصاص دهد. افزونه Optimole با استفاده از سیستم ابری خود به افزایش سرعت لود سایت شما کمک می‌کند و درعین‌ حال می‌تواند به‌ صورت خودکار تصاویر را با توجه به صفحه نمایش بازدیدکنندگان سایت تغییر دهد تا هم از تماشای تصاویر لذت ببرند هم از سرعت نمایش سایت.

افزونه اپتیمول تا سقف بازدید ۵ هزار نفر از سایت به شما خدمات رایگان می‌دهد.

افزونه Lazy Load for Images

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

Lazy Load for Images افزونه دیگری برای بارگذاری تنبل دارایی های وب سایت شما از جمله گراواتار، تصاویر کوچک، تصاویر پست شده و غیره است. شما می‌توانید همه عناصر وب سایت خود را با یک کلیک بارگذاری کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این افزونه را بارگیری کنید و نیازی به تغییر تنظیمات نیست. کافی است آن را فعال کرده و از ویژگی های منحصر به فرد آن استفاده کنید. برخی از ویژگی ها شامل بهبود سرعت بارگذاری، پشتیبانی Gravatar، کاهش درخواست HTTP و غیره است.

افزونه Unveil Lazy Load

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

Unveil Lazy Load یکی دیگر از افزونه های وردپرس است که با فعال سازی این قابلیت برای تصاویر این امکان را فراهم می‌کند تا تعداد درخواست‌های HTTP کاهش پیدا کرده و سرعت بارگذاری سایت بهبود پیدا کند.

این افزونه از یک پلاگین jQuery سبک که حاصل بهینه سازی Unveil.js است استفاده می‌کند، که اندازه آن چیزی کمتر از ۰٫۶KB است، تا تصاویر را تنها زمانی که در معرض دید کاربران قرار می‌گیرند نمایش دهد.

افزونه Lazy Load XT

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

یکی دیگر از افزونه ها برای فعال کردن لود تنبل روی سایت وردپرسی است. این افزونه نیز قابلیت‌ها و تنظیماتی خواهد داشت که پس از نصب و فعال سازی قادر خواهید بود تا آن را برای استفاده خود customize نمایید. شما علاوه بر لود تنبل می‌توانید فایل‌های جاواسکریپت و سی اس اس را minify کنید. کتابخانه های جاوا اسکریپت و سی اس اس را توسط انواع CDN مانند CloudFlare  لود کنید و اسکریپت‌ها را به فوتر وردپرس منتقل کنید.

افزونه Lazy Loader

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

Lazy Loader یک افزونه سبک وزن برای لود تنبل در وردپرس است. با این افزونه به راحتی می توانید بارگذاری تنبل را برای تصاویر، ویدیوها، صوت، iFrames فعال کنید. Lazy Loader دارای چندین گزینه بارگیری تنبل است که به راحتی در فعال کردن یا غیرفعال کردن بارگذاری تنبل به شما کمک می کند.

افزونه Crazy Lazy

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

بسیاری از کاربران WP از Crazy Lazy اطلاع ندارند. اما این افزونه jQuery یک انتخاب عالی است.

Crazy Lazy از یکی از دو افزونه بسیار محبوب jQuery استفاده می‌کند: اسکریپت Unveil.js برای تم های داینامیک یا Lazyload.js برای تم های کوچکتر.

این افزونه به شما کنترل کامل بر CSS را می‌دهد و می‌توانید تصاویر پیش فرض را به هر شکلی که دوست دارید (قبل از بارگیری) ظاهر کنید. به علاوه می‌توانید ویژگی data-crazy-lazy را به کد خود اضافه کنید تا افکت تصاویر از بارگذاری حذف شوند.

افزونه بهینه سازی وردپرس JCH

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

اگر سرعت بالا آمدن سایت شما خوب نیست، اگر رتبه خوبی در گوگل ندارید و اگر دنبال بهینه سازی سایت خود هستید به هیچ عنوان این پلاگین را از دست ندهید. JCH Optimize Pro یک افزونه بهینه سازی وردپرس برای قالب و کدهای سایت می‌باشد که امکانات فراوانی دارد. کافیست برای امتحان این پلاگین یکبار رتبه سایت خود را در gtmetrix.com بسنجید و بعد این پلاگین را نصب کنید و دوباره رتبه سایتتان را در سایت مذکور تست کنید. و تغییرات را ببینید.!

افزونه بهینه سازی وردپرس jch همانطور که از نام آن مشخص است یک بهینه ساز سیستم وردپرسی شما برای لود هر چه بهتر صفحات می‌باشد.

این پلاگین در نسخه تجاری حاضر دارای قابلیت هایی است که سیستم شما را به شکلی برنامه ریزی می‌کند تا زمانی که بازدید کنندگان بسیاری بر روی صفحات مختلف وب سایت شما فعال هستند با هیچ گونه از مشکلی از جانب سیستم و منابع برخورد نکند و بهترین حالت را برای افزایش رنک سایت وردپرسی شما برای موتورهای جستجو ایجاد کند.

همچنین این پلاگین فایل های اضافی را به راحتی شناسایی و حذف کرده و با کاهش حجم فایل ها در قالب Gzip و موارد زیر سرعت وب سایت شما را بهبود می‌بخشد.

WP Advanced Image Lazy Load (بهترین افزونه های پرمیوم Lazy Load وردپرس)

بهترین افزونه بارگذاری تنبل وردپرس Lazy Load

همانطور که از نام این افزونه مشخص است WP Advanced Image Lazy Load تنها مختص تصاویر است. این تصاویر می‌توانند پورتفولیو، گالری، تصاویر سایدبار، افزونه ها، تصاویر شاخص یا هر چیز دیگری باشند. شما می‌توانید همه تصاویر وب سایت را Lazy Load کنید به این معنی که مجبور نیستید کیفیت تصاویر را برای بارگذاری سریع تر کم کنید.

این افزونه سئو دوستانه نیز هست یعنی محتوای شما رتبه بالاتری در نتایج جستجو کسب می‌کند و ترافیک بالاتری نصیب شما می‌شود.

جمع بندی

Lazy Loading یک روش مؤثر برای بهبود سرعت سایت بخصوص در وب سایت هایی است که تعداد تصاویر و ویدئوهای آنها زیاد است. افزونه های معرفی شده در این مقاله همگی از جمله بهترین افزونه های Lazy Load وردپرس هستند.

شما باید افزونه ای را انتخاب کنید که برای وب سایت شما مناسب‌تر است و با نیازهای شما همخوانی دارد. به این ترتیب کارایی سایت بهبود یافته و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌شود. 

الان وقتشه!

جهت مشاوره و ساخت طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت و تولید محتوا تماس بگیر

نویسنده

مدیر سایت

حمیده عابدی کارشناس کامپیوتر رشته نرم افزار هستم و مشغول کار در در زمینه طراحی سایت با وردپرس و آشنا به سئو و بهینه سازی سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی HTML, CSS هستم.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *