دسته بندی
طراحی سایت - اپلیکیشن - سئو
مشتری
فرین پلاس
فرین پلاس

تیم فرین پلاس

درباره فرین پلاس، مفتخریم که در وب سایت فرین ، به ارائه آموزشهای علوم رایانه می پردازیم. و در این راه تا کنون توانسته ایم به متخصصان عزیز در رشته های مختلف همچون شبکه ، برنامه نویسی ، عکاسی ، هک و امنیت ، بازی سازی ، طراحی گرافیک و دیگر حوزه های فناوری اطلاعات سرویس دهی نموده و رضایت ایشان را جلب کنیم. شما می توانید با پیوستن به جمع کاربران فرین پلاس ، به آرشیو 45.000 عنوان آموزش و نرم افزار بی نظیر دسترسی داشته باشید.

فرین پلاس
فرین پلاس

با خرید اشتراک به چه چیزی دسترسی دارم ؟

محتوای ارائه شده در فرین پلاس شامل انواع متفاوتی از دیتا می باشد که برخی از آنها برای همه در دسترس می باشد و برای دیدن برخی نیاز به ثبت نام و برای دسترسی به برخی نیاز به خرید اشتراک می باشد.
انواع محتوا شامل مطالب آموزشی بلاگ و مقالات ، ودئو های آموزشی تد ، برخی از ویدئو های تولیدی آموزش 365 و … که برای همه در دسترس می باشد و نیاز به خرید اشتراک و یا ثبت نام نیست.
کتاب های الکترونیک که در حوزه های مختلف در سایت ارائه شده که برای مطالعه نیاز به ثبت نام دارد و جهت دانلود فایل باید اشتراک فعال داشته باشید.
خلاصه کتاب های صوتی و پادکست ها که برای گوش کردن به آنها ثبت نام کافیست و نیازی به خرید اشتراک نمی باشد.
ویدئو های آموزشی از شرکت های معتبر بین المللی که برای مشاهده آنها و دسترسی به فایل های تمرینی آموزش ها نیاز به خرید اشتراک می باشد.