خرید بازدید سایت

چرا باید از سیستم افزایش ترافیک سایت استفاده کنم؟

افزایش بازدید سایت یکی از مهم ترین مسائلی است که هر صاحب سایت یا وب مستری باید نسبت به آن توجه کافی داشته باشد. در حقیقت شما در رابطه با هر نوع کسب و کار آنلاین که در حال فعالیت باشید بسیار ضروری است که در پی افزایش ترافیک سایت و جذب کاربران فضای اینترنت به سمت خود باشید.

در بروز رسانی های گوگل، این موتور جستجو سخت گیرانه تر از قبل به برندها اعتماد می کند. بنابراین یک سایت برای رسیدن به رتبه های خوب، باید اطمینان این موتور جستجو را فراهم کند. بازدید مستقیم وب سایت (دایرکت) با حفظ ملاک های رضایت کاربر، از فاکتورهای اثبات شده و مهم در سیستم رتبه بندی گوگل به شمار می رود و یکی از عوامل مهم در شناخت بهتر برند شما به گوگل می باشد.

خرید بازدید سایت

چرا بازدید سایت را از مشهد سئو بخرم؟

در حالت عادی شما باید هزینه های سنگین تبلیغات بنری، کلیکی و کمپین های تبلیغاتی پر هزینه ای ایجاد کنید تا بتوانید چنین اعتباری را برای وب سایت خود ایجاد نمایید! در حالی که به کمک سایت بازدید ما، می توانید با هزینه بسیار کمتر، همین ترافیک سایت را برای برند خود به وجود بیاورید. مشهد سئو با سابقه چندین ساله و تجربیات فراوان در زمینه بازدید سایت و آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل، تلاش دارد طبیعی ترین و موثرترین نوع بازدید را در اختیار کاربران خود قرار دهد. دریافت بهترین بازخورد به کمک ایجاد ملاک های رضایت کاربر نظیر کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر، کلیک روی لینک های دلخواه و غیره از جمله مهمترین امکاناتی است که از طریق استفاده از خدمت خرید ترافیک سایت مشهد سئو در اختیار خواهید داشت.

اهمیت افزایش ترافیک سایت

فرقی نمی کند که شما چه نوع خدمات و محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می دهید. هر اندازه هم که وب سایت شما خوب و باکیفیت باشد اما تا زمانی که قادر نباشید بازدید واقعی برای آن دریافت کنید، تلاش های شما بی نتیجه مانده و سودی در پی نخواهد داشت. از همین رو یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین، عدم موفقیت در افزایش ترافیک سایت است. مشکل اصلی چنین وب سایت هایی دیده نشدن توسط کاربران فضای مجازی می باشد. چنانچه مدیران این وب سایت ها بتوانند در رابطه با افزایش بازدید سایت موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب نمایند.

بازدید سایت چگونه می تواند به سئو کمک کند؟

به صورت کلی شما برای اینکه بتوانید توجه موتورهای جستجو نظیر گوگل را نسبت به برند سایت خود جلب کنید، باید تبلیغات بنری و کلیکی فراوانی انجام دهید. به شکلی که این تبلیغات باعث شود ترافیک مستقیم سایت شما افزایش پیدا کند و در عین حال نیز کاربران از سایت شما رضایت داشته باشند. به عبارت دیگر، فاکتورهایی مثل بانس ریت، میزان ماندگاری کاربر در صفحات و نرخ بازگشت کاربر میزان قابل قبولی باشد.

برای اینکه بتوانید چنین بازخوردی را برای سایت خود فراهم آورید، نیاز به صرف هزینه های بالایی دارید. اما سیستم افزایش بازدید سایت مشهد سئو، می تواند با رعایت تمام این فاکتورها، اعتماد گوگل را نسبت به سایت شما افزایش داده و باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی و سئوی سایت شما شود. چرا که تمام فاکتورهای رتبه بندی گوگل، به بازدیدهای برند وب سایت شما وابسته است.

بازدید سایت

ویژگی های پلان افزایش بازدید سایت

با سفارش افزایش ترافیک سایت خود به مجموعه مشهد سئو، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد آی پی روزانه موردنیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی مشهد سئو در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 3 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید سایت مشهد سئو بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه وب سایت شما تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت سایت شما می شود.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

سیستم افزایش بازدید از سایت مشهد سئو بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که همه آن ها از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

خرید بازدید سایت چه تاثیری روی جذب مشتری دارد؟

خرید بازدید سایت به صورت اصولی و با رعایت فاکتورهای درست، یکی از مواردی است که می تواند بر روی جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر مثبتی بگذارد. ربات های گوگل به سادگی بازدید مستقیم و طبیعی یک سایت را تشخیص می دهند و برای سایتی که ترافیک بالایی دارد، ارزش بیشتری قائل می شوند. به طور مثال، سایت های خبری که بخش عمده ای از کاربران خود را به صورت مستقیم دریافت می کنند، از جایگاه بالایی نیز در نتایج سرچ برخوردار می شوند.

خرید بازدید سایت

شما می توانید با استفاده از روش های بسیار گوناگونی در راستای افزایش بازدید سایت خود قدم بردارید. چنین اقداماتی تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما می گذارند. مشهد سئو یکی از سیستم هایی است که به شما در افزایش ترافیک سایت کمک می کند.

به کمک سیستم هوشمند مشهد سئو، می توانید به صورت شگفت انگیز و کاملا اصولی، باعث افزایش بازدید سایت خود شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش افزایش ترافیک سایت نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و …، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت چه مزایایی را برای وب سایت ها در بر دارد؟

  • افزایش درآمد

افزایش بازدید سایت یکی از روش هایی است که سبب افزایش درآمد کسب و کار اینترنتی شما می شود.

  • بهبود جایگاه سایت

افزایش ترافیک سایت موجب می شود به طور تدریجی به صدر جستجوهای موتور گوگل نزدیکتر شوید و میزان محبوبیت بیشتر از دیدگاه گوگل به دست آورید.

  • تبدیل شدن به برند

به هر اندازه که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنید خیلی سریع تر می توانید به یک برند تبدیل شوید.

  • تبلیغات آسان

بازدیدکنندگان سایت شما می توانند همانند یک بازاریاب رایگان (از نوع دهان به دهان) کسب و کار شما را به دیگران معرفی نمایند و از این طریق می توانید افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

  • بهبود سئو

جذب مشتری و تعداد بازدیدکنندگان بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما تاثیر بسیار فوق العاده ای دارد.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در مشهد سئو، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.

سوالات متداول در مورد افزایش ترافیک سایت

بازدیدها در سیستم مشهد سئو کاملا توسط کاربران واقعی انجام می شود که همه آن ها دارای IP معتبر و ایرانی هستند و تمامی آن ها از کامپیوتر و مرورگر خاص خود برای بازدیدها استفاده می کنند. اما تفاوتی که بین این نوع بازدید با کاربران سایت شما وجود دارد این است که این بازدیدها به صورت اتوماتیک انجام شده و خود کاربران دخل و تصرفی در انجام بازدیدها ندارند. اما به دلیل طبیعی بودن بازدیدها و انجام آن توسط آی پی ها و مرورگرهای واقعی، کاملا توسط گوگل تائید شده هستند.
بازدید و ترافیک سایت یکی از عوامل تاثیرگذار در سئو است. بازدیدهای اصولی و هدفمند از جمله پارامترهای طبیعی گوگل برای تعیین جایگاه یک سایت می باشد و می تواند شاخصی برای میزان شناخته شدن سایت شما در میان کاربران مختلف به شمار برود. شما می توانید این موضوع را در منابع بزرگ سئو از جمله moz مطالعه کنید.
بله. تمامی افرادی که از سیستم هوشمند بازدید مشهد سئو استفاده می کنند، حتما باید از آی پی ایران استفاده کنند تا تاثیرگذاری بهتری برای سایت های ایرانی داشته باشند. تفاوت ها در سرویس دهنده اینترنت، مرورگر و آی پی کاربران، باعث هرچه طبیعی تر بودن بازدیدها می شود.
شما از طریق پنل کاربری مشهد سئو، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه بازدیدها افزایش پیدا خواهد کرد.
بازدیدهای ارائه شده توسط سیستم مشهد سئو، برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.
در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 1500 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.
مشهد سئو بازدید مستقیم برای برند شما را به صورت کاملا طبیعی ایجاد می کند و شما می توانید نتیجه را در قسمت آمار مشهد سئو در پنل کاربری وگوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و سایر آمارگیرهای معتبر مشاهده کنید.
اگر شما فاکتورهای سئوی داخلی و خارجی را سایت خود را رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز ملاک هایی مثل مدت زمان حضور کاربر و امکان بازدید از زیر صفحه را نیز انتخاب کنید، رتبه سایت شما افزایش پیدا کرده و کاربر واقعی به دست می آورید. به همین دلیل هم پس از توقف سفارش یا عدم تمدید، افت چشمگیری پیدا نخواهید کرد.
شما در این روش، می توانید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
خیر. به دلیل هزینه بر بودن خدمات ارائه شده به صورت رایگان مقدور نیست.